İçeriğe geç
*Yeni Üyeliklere İlk Alışverişte %5, 2000 TL Üzeri Alışverişlerde Bir Sonraki Siparişin için %10 İNDİRİM Kuponu Hobium'dan! 🔔 800 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Kredi Kartı Veya Nakit ile Kapıda Ödeme Seçeneği!
*Yeni Üyeliklere İlk Alışverişte %5, 2000 TL Üzeri Alışverişlerde Bir Sonraki Siparişin için %10 İNDİRİM Kuponu Hobium'dan! 🔔 800 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! Kredi Kartı Veya Nakit ile Kapıda Ödeme Seçeneği!

Hobium Güvenilir Mi?

Hobium Güvenilir Mi?

Birbirinden güzel ipler, şişler, tığlar ve pek çok hobi malzemesi barındıran Hobium, kullanıcılara çeşitli hobi malzemeleri sunmaya devam ediyor. Hobium’da örgü ürünleri, yardımcı malzemeler,kırtasiye ürünleri gibi pek çok kategoride ürün bulabilirsiniz. Her kesime ve her hobiye hitap eden ürünleri ile Hobium birinci kalite ürünlere sahiptir. Özellikle internetten alışverişlerde güvenlik çok önemlidir. Bu nedenle Hobium sizin için doğru adres.

El yapımı ve özgün ürünlerin bir araya geldiği Hobium’da sürekli güncellenen ürünleri ile hobi hakkında aradığınız herşeyi bulmak mümkün. Hızlı ve güvenilir alışverişin adresi Hobium’da satın aldığınız ürüne kısa sürede sahip olabilirsiniz. Hobium’da birinci kalite pek çok ürün olmasının yanı sıra herhangi bir sorun yaşadığınızda size yardımcı olacak bir ekip bulunmaktadır. Karşılaştığınız en ufak bir sorun ile profesyonelce ilgilenerek sizi çözüme kavuşturan bir ekip bulunmaktadır. Sadece kaliteli ürünleri ile değil aynı zamanda kaliteli ekibi ile de müşterilerini en iyi şekilde ağırlamaya çalışan Hobium’da alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Burada hem hobi malzemeleri hemde örgü modelleri bulabilirsiniz. Dilediğiniz ürünü kolayca satın alarak hem şiş hem de tığ işi örgüler örebilirsiniz. Ürün açıklamalarından satın almak istediğiniz ipte kaç numara şiş ve tığ kullanabileceğinizi, hangi ürünleri örebileceğinizi de öğrenebilirsiniz.

Hobium Kişisel Verileri Korur Mu?

Hobium’un güvenilir olmasındaki önemli etkenlerden biri de kişisel verilerinizi korumasıdır. Hobium’da “Güvenli Ticaret Sözleşmesi” kapsamında hem alıcı hem de satıcılar bilgilerini koruyabilir. Kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında paylaştığınız tüm bilgiler korunmaktadır.

Hobium Kart Bilgilerini Saklıyor Mu?

Hobium’da eğer isterseniz 3D Security özelliğine sahiptir. Ancak Hobium herhangi bir şekilde kart bilgilerinizi saklamaz. Kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında da vermiş olduğunuz bilgileri herhangi bir üçüncü şahıs ile de paylaşmamaktadır.

İp Siparişi Versek Başka Birşey Gelir Mi?

Hobium’da verdiğiniz siparişe göre kargonuz gönderilir. Eğer farklı bir sipariş elinize ulaşırsa destek ekibi ile iletişime geçmeniz halinde doğru siparişi size mutlaka ulaştıracaklardır.

Kullanıcıları şaşırtan küçük süprizleri ile Hobium, beğeni kazanmaya devam ediyor. Hızlı ve güvenli alışveriş için gönül rahatlığıyla Hobium’u tercih edebilirsiniz. İğnelerden dikiş kutularına kadar pek çok ürün Hobium’da! 

Yukarı Çık