Yeni Üyeliklere İlk Alışverişte %10 İNDİRİM! 300 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! Kredi Kartı Veya Nakit İle KAPIDA ÖDEME Seçeneği!

Ödeme Seçenekleri

İstediğiniz ödeme seçeneğini kullanıp hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Çünkü hobisiz gün geçmez! Hobium.com’da ödemelerinizi kredi/banka kartı, kapıda ödeme yöntemiyle yapabilirsiniz.

Kredi/Banka Kartıyla Ödeme

Hobium.com’dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi ve banka kartlarıyla yapabilirsiniz. Tüm kredi ve banka kartları geçerlidir.

Taksit Seçenekleri

Maximum, Card Finans, Paraf, World, Axess, Bonus kredi kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak Hobium.com’dan peşin fiyatına vade farksız 2 veya 3 taksit olarak alışveriş yapabilirsiniz. Peşin alışverişlerde ise tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Ödeme ekranında kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra ekranın sağ alt bölümünde “Güvenli Ödeme Yap” butonunu kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Maximum, Card Finans, Paraf, World, Axess, Bonus kredi kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak vade farksız 2 veya 3 taksit olarak alışveriş yapabilirsiniz. 6 ve 9 taksit seçeneklerinde vade farkı ödemenize yansıtılır.

kredi kartları

Kapıda Ödeme

Hobium.com’dan yapacağınız alışverişlerde kapıda ödeme seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Kapıda ister nakit ister kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Eğer kapıda kredi kartıyla ödeme yapmak istiyorsanız ödeme kısmında kapıda ödeme bölümünden “Kapıda kredi kartı ile ödeme yapmak istiyorum” seçeneğini seçip alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğimizden en fazla 1000.01 TL tutarındaki alışverişlerinizde faydalanabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğinde kargo firmaları 12,90 TL hizmet bedeli almaktadır. Eğer hizmet bedeli ödemek istemiyorsanız başka bir ödeme seçeneğini tercih edebilirsiniz.