100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! İster Kredi Kartı, İster Nakit ile KAPIDA ÖDEME!
Menü

Tunus Tığları - Gagalı Şişler

Normal şişlerin yerine daha detay gerektiren dantel işleriyle ilgileniyorsanız tunus tığları ya da gagalı şişler sizin için uygun olabilir. Normal tığların zaman zaman elleri yorduğu biliniyor, bu sebeple geçtiğimiz yıllarda neredeyse bütün tığ ve şiş markaları ergonomik modeller ortaya çıkarmaya başladı. Ergonomik tığ ve şiş modellerinin üretiminin artmasıyla beraber yeni örgü anlayışları da yaygınlaşmaya başladı.

Klasik çizgilerden çıkıp farklı bir tarz denemek isteyenler için tunus tığlarıyla ortaya çıkarılan tunus model örgüler oldukça ilgi çekici olacaktır. Özellikle bebekler için kullanılan birbirinden güzel ve rengarenk kıyafetlerin üretiminde tercih edilen ve dantel ve klasik örgü anlayışının buluştuğu tunus işi örgüleri son zamanlarda popüler bir hale gelmiştir. Tunus işi örgü tarzından yararlanarak bebekler için yelek, patik, tabure kılıfı ve boyunluk gibi pek çok farklı model yapabilirsiniz. Tunus örgü modellerini tunus tığları ya da gagalı şişler kullanarak rahatlıkla örebilirsiniz!

Tunus örgü modellerinin yapılması için Hobium’da satışa sunulan tunus tığı ve gagalı şiş modellerinden kullandığınız yün tipine ve yanındaki diğer yardımcı malzemelere uygun olanı seçip satın alabilirsiniz. Tunus tığları ve gagalı şişler altında sunulan modeller renk, marka ve numara olarak farklı türlere ayrılıyor. Bir an önce ihtiyacınıza uygun olanı satın alıp siz de tunus örgüsü tarafında deneyim kazanmaya başlayabilirsiniz.

Devamını Oku