100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! İster Kredi Kartı, İster Nakit ile KAPIDA ÖDEME!
Menü

Tığ Setleri

Özellikle tığ işi konusunda profesyonelleşmiş kişilerin sıklıkla tercih ettiği tığ setler, çok amaçlı projeler için idealdir. Siz de çıkaracağınız modellerde şiş kullanmak yerine tığ kullanmayı tercih edenlerdenseniz her ihtiyacınız olduğunda tekrar tekrar tığ alışverişi yapmak yerine onları direkt olarak bir set halinde satın almayı düşünebilirsiniz.

Hobium’da bildiğiniz gibi pek çok farklı tığ çeşidi ayrı ayrı kategoriler halinde listelenmiş haldedir. Tığ çeşitleri örgü örenlere ve örgü dünyasını benimseyenlere göre özel olarak tasarlanmıştır ve gün geçtikçe daha geniş bir kullanım ağına sahip olmaya başlamıştır. Eğer tek değil de birden fazla tığ almayı düşünüyorsanız Hobium’da sergilenen tığ seti çeşitlerine mutlaka bakmalısınız. Dikkatinizi çekecek ürünler arasında plastik yün saplı tığ setleri, misinalı uyumlu tunus tığ setleri ve tek ya da çift uçlu tığ setleri bulunuyor. Özellikle tunus tığ işine merakınız varsa bu tarzda yaratılan modelleri çıkarmak için tunus tığ seti satın almayı düşünebilirsiniz! Bunun yanı sıra ahşap tığ seti ya da çok amaçlı tığ seti de listelenen diğer ürünler arasında bulunuyor.

Tığ ya da örgü işlerini seven birine özel bir hediye arıyorsanız rose tığ seti aradığınız ideal hediye olabilir! Farklı renklerde bulunan birbirinden ilginç tığ setlerini tığ numaraları, marka ya da renk detaylarına göre filtrelendirip hemen alışverişe başlayın!

Devamını Oku