100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! İster Kredi Kartı, İster Nakit ile KAPIDA ÖDEME!
Menü

Dantel Tığları

İstediğiniz modeli ortaya çıkarırken yünün kalitesi her ne kadar diğer malzemelere nazaran daha fazla önem taşısa da yünün yanında kullanılacak diğer ana malzeme şiş ya da tığ da bir o kadar önemlidir. Öreceğiniz modeli tığ yardımıyla daha rahat çıkaracağınızı düşünüyorsanız bir an önce tığ modelleri arasında göz gezdirmeye başlayabilirsiniz!

Eğer öreceğiniz modele uyum sağlıyor ise dantel tığı kullanmayı düşünebilirsiniz. Kullanacağınız dantel tığ modeli üzerinden çalıştığınız model ya da proje kadar kaliteli ve güzel olmalıdır. Hobium üzerinde sergilenen dantel tığı çeşitleri arasında istediğiniz modeli bulma şansınız oldukça yüksektir. Farklı dantel tığı fiyatları arasında göz gezdirebilir ya da diğer detaylara göre tığların çeşitleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Dantel tığları numara, renk ve markanın yanı sıra ürün grubuna göre de farklılık gösteriyor. Ürün grubu olarak çeşitlendirildiği noktada dantel tığları saplı ya da sapsız tığlar olarak ayrılıyor. En çok tercih edilenler arasında ise yumuşak saplı ve plastik saplı dantel tığları öne çıkmayı başarıyor.

Dantel tığı kullanarak örgü yelek gibi farklı modeller üzerine çalışabilirsiniz. Normal giyim modellerinin yanı sıra uzun bir zamandır çoğumuzun evinde yer edinmiş olan dantel örtü gibi ev dekorasyonunda sıklıkla kullanılan modelleri de yapmayı mutlaka denemelisiniz. Ortaya çıkardığınız dantel işi örtüler sehpa ya da televizyon üstünde harika duracaktır! Dantel tığları görüldüğü gibi giyim ve ev dekorasyon alanında kullanılmasının yanı sıra oya işlerinde de sıklıkla kullanılan bir malzemedir.

Devamını Oku