Menü

Şişler

Her ne kadar tarihi önemini ve esas değerlerini halen koruyor olsa da bir gelenek olmaktan çıkıp çoğu insanın hobisi ya da işi haline gelen el işleri, gün geçtikçe daha popüler bir hale geliyor.

Siz de el işleriyle ilgileniyor ve yaratıcılığınızı kullanarak özgün ürünler ortaya çıkarmayı düşünüyorsanız hangi renkleri kullanacağınızı seçtikten sonra seçtiğiniz yün cinsine göre doğru şişi seçmelisiniz. Şişler, misinalı, çorap, gagalı ya da çocuk gibi pek çok türe ayrılıyor ve bunlar arasından en popüler olanı örgü şişleridir. Örgü şişi marka ve seriye göre değişkenlik gösterebilir. Örgü şişi kullanarak birbirinden güzel kazaklar, hırkalar ve daha pek çok ürün tasarlayabilirsiniz. Bu işlerle ilgilenenlerin çoğu kış döneminde sıcak tutan kıyafetler ortaya çıkarmayı tercih ediyor. Şişler arasında ilgi çeken bir diğer tür olan ve farklı numaralar ve ambalaj şekillerinde sunulan çorap şişleri oya ya da çiçekler yapabilir, yaptığınız oyaları motiflere ekleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra özgün bir tasarım üretmek isterseniz çorap şişi ile yün bebek bile yapabilirsiniz!

Örgü şiş çeşitlerinin farklı renk, marka ve numarada sunulması sayesinde bu malzemeler ile yapacağınız ve tasarlayacağınız ürünlerin sonu yoktur! Kazaklardan hırkaya, atkılardan yeleklere kadar pek çok model ortaya çıkarabileceğiniz bu ilham verici dünyaya yapabileceklerinizi görünce hayran kalacaksınız. Bir an önce el işleri ile ilgilenmek istiyorsanız istediğiniz modeli yapmak için ihtiyacınız olacak malzemeleri ve şişleri Hobium’da bulabilirsiniz.

Devamını Oku