Menü

Şiş Setleri

Bilindiği gibi şişler örgüde en büyük rol oynayan ana esaslardan biridir. Tığ kullanmayacaksanız şiş numaranızı kullanacağınız yün ile doğru orantıda, bir başka deyişle uyumlu olacak şekilde seçmeniz gerekir. Şiş ve yün uyumu sağlandıktan sonra diğer yardımcı malzemelere de karar verilir ve istenilen model örülmeye başlanır.

Şişler marka, numara ve seri gibi türlere ayrılıyor, Hobium’da farklı farklı kategorilerde karşınıza çıkan şiş çeşitleri arasından ihtiyacınıza uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz. Çorap ya da örgü şişleri gibi türler en çok tercih edilenler arasındadır, bu setler ilginizi çekebilir. Bunun yanı sıra kullanacağınız şişleri set halinde de satın almanız mümkündür.

Örgü örmeye yeni başladıysanız sizin için başlangıç seti ideal olabilir; başlangıç seviyesindekiler için özel olarak tasarlanan bu set örgü alışkanlığınızı hızlandırmanıza yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra eğer örgü örmeyi hobi edinmiş ya da örmekten keyif alan sevdikleriniz ve yakınlarınıza ahşap veya bambu yapıdaki örgü şişi setlerini armağan edebilirsiniz, hoşlarına gideceğine eminiz.

Uzun zamandır örgü örüyorsanız ve şişleri bir set halinde almaya karar verdiyseniz sizin için misinalı şiş seti, değiştirilebilir misina seti ya da ahşap örgü şişi uygun bir seçim olabilir. Tunus örgü tarzına aşinaysanız tunus tığ seti, kış aylarında sizi sıcacık tutacak bir çift çorap örmek istiyorsanız çorap şişi seti satın almayı da düşünebilirsiniz.

Devamını Oku