100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! İster Kredi Kartı, İster Nakit ile KAPIDA ÖDEME!
Menü

Misinalı Şişler

İstediğiniz modeli ortaya çıkarmadan önce kullanacağınız malzemelere karar vermeniz çok önemlidir. Çeşitliliği oldukça fazla olan yünler arasından beğendiklerinizi seçtikten sonra bunlara uyumlu şiş tipine de karar vermelisiniz. Bu noktada eğer seçtiğiniz yün ile uyumluysa misinalı şiş aradığınız yardımcı malzeme olabilir.

Diğer bütün şiş çeşitleri gibi farklı numaralar ile satışa sunulan misinalı şişler, bir set halinde ya da ayrı ayrı halde olabiliyor. Set halinde olan misina şişleri son zamanlarda oldukça dikkat çekmektedir. Misina şişi ile kazak ve hırka gibi pek çok model ortaya çıkartabilirsiniz; hatta oldukça kullanışlı olan misina şişi ile çocuğunuza ya da bebeğinize onu sıcak tutacak kazakları ya da şirin bereleri kolayca ve rahatlıkla örebilirsiniz. Bu şişler normal modellerin yapımının yanı sıra kazak ya da ceket gibi kıyafetlerin yaka ve benzeri kısımlarının ortaya çıkarılmasında da kullanılıyor.

El örgüsü ile ilgilen pek çok kişi tarafından kullanması oldukça kolay ve pratik olduğu düşünülen misinalı şişler, diğer şekilde olan modeller üzerinde kullanılsa da sahip oldukları yapı sebebiyle yuvarlak şekle sahip modelleri ortaya çıkarırken daha çok tercih edilir. Misinalı şiş denilince aklınıza gelen ilk yaklaşım muhtemelen doğrudur, bu şiş çeşitleri şapka ve bere gibi belli bir dönüşe sahip olan modeller üzerinde tercih edilir. Diğer şişlerin aksine farklı bir kullanım şekline sahiptir.

Siz de misinalı şişler kullanmayı düşünüyorsanız Hobium’da sunulan misina şişi çeşitleri arasında göz gezdirebilirsiniz.

Devamını Oku