100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! İster Kredi Kartı, İster Nakit ile KAPIDA ÖDEME!
Menü

Çorap Şişleri

Elinizde çorap ya da patik yapmak için kullanabileceğiniz güzel yünler varsa, çorap dokuma şişi alarak bir an önce istediğiniz modeli örmeye başlayabilirsiniz. Çorap örmek bir kere başlandı mı devamı gelecek pratik bir iştir ve çoğu insanın özellikle havalar soğuduğunda çorap örmeye yöneldiği gözlemlenir.

Örmeye başlamadan önce çorap için şiş seçmek gereklidir. Farklı marka, seri, numara ve renklere ayrılan çorap şişleri arasından seçim yaparken seçtiğiniz yün yapısı ve kalitesiyle uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekebilir. Kullanacağınız yünün çok kalın olmamasına özen göstermelisiniz – aksi takdirde öreceğiniz çoraplar bir çift terliğe ya da bir çift kalın patiğe dönüşebilir.

Bir süredir revaçta olan yün çoraplar örülmesi oldukça kolaydır. Hobium üzerinde satışa sunulan çorap şişi çeşitleri arasından dilediğinizi seçip siz de istediğiniz çorap modelini örmeye başlayabilirsiniz. Çorap şişleri kendi aralarında misinalı ve klasik gibi çeşitlere ayrılıyor ve bir set halinde de satın alınabiliyor. Yapı bakımından alüminyum, bambu ve metal gibi türlerde sunulan çorap şişleri ile günlük hayatınızda ve ev ortamında kullanacağınız çoraplar örebilir, bu çorapları sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Farklı renkleri birbirine ekleyerek klasik renklerin aksine ekose, çizgili ya da çapraz renklerin oluşturduğu modelleri de yapmanızı öneriyoruz.

Kışın sizi sıcacık tutacak çoraplar yapmaya karar verdiyseniz ihtiyacınız olan ve Hobium’da sunulan çorap çeşitlerine mutlaka göz atmayı unutmayın.

Devamını Oku