100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! İster Kredi Kartı, İster Nakit ile KAPIDA ÖDEME!
Menü

Kumaş İpler

Hobium’da sunulan klasik ip çeşitleriyle yetinmek istemiyor ve daha farklı ve özgün modeller için başka ip çeşitlerini de kullanmayı düşünüyorsanız bu kategori tam size göre!

Farklı ip çeşitlerini bulabileceğiniz bu sayfada kumaş, penye ya da hasır iplere göz atabilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz. Kumaş ip denilen ip çeşidi pamuk içermektedir; kumaş ip ile örgü sepet, paspas, halı ve kilim gibi ev içerisinde ve dışarısında kullanacağınız pek çok aksesuar ve ev eşyası üretmek mümkündür. Yapacağınız model için penye ip ya da hasır ip çeşitlerine de bakabilirsiniz. Penye ip ile de örgü sepet ve buna ek olarak çanta gibi modeller örülebiliyor.

Bu kategoride bulunan bir başka tür olarak hasır ip ise uzun zamandır pek çok ürünün ortaya çıkarılmasında kullanılan bir ip çeşidi olarak karşımıza çıkıyor. Hem samana kaçan rengi hem de dekorasyonda sahip olduğu işlevselliği ile sıklıkla tercih ediliyor. Hasır ip kullanarak bardak altlığı, bileklik ve çanta gibi pek çok farklı ürün ve aksesuar yapmak ve bunları sevdiklerinize de hediye etmek harika bir fikir olabilir. Hasır ipi masanızın direğine sararak kediniz için el yapımı bir tırmık eşyası bile yapabilirsiniz. Son zamanlarda moda olan hasır avizeler de hasır ip ile yapılıyor; hasır ipi avizenin etrafında sararak evinize farklı bir ışıklandırma ve hava katmak isteyebilirsiniz!

Devamını Oku