100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! İster Kredi Kartı, İster Nakit ile KAPIDA ÖDEME!
Menü

Jüt İpler Ve Kağıt İpler

Jüt ve kağıt ipler, Hobium’da beğeninize sunulan farklı ve öne çıkan ip çeşitleri arasında bulunuyor. Klasik modellerin aksine yeni ve modern modeller çıkarma planınız varsa bu kategoride sunulan ip çeşitleri oldukça hoşunuza gidecek.

Jüt ip, farklı kalınlık ve türde olabiliyor. Bunlardan urgan adlı ip en kalın jüt ipi olarak da bilinmektedir. İki farklı bitki türünden elde edilen jüt, tropik bölgelerden bulunduğumuz yere uzanır ve bir tarihi vardır. Çeşitli kalınlıktaki jüt iplerini kullanarak sepet gibi aksesuarların yanı sıra halihazırda bulunan eşyalarınızı süslemek için de idealdir. Evinizde bulunan avize, televizyon sehpası ya da vazo gibi eşyaları jüt ip ile süsleyebilirsiniz. Jüt ip ile ortaya çıkarılan sepetler evinize şık bir hava katabilir.

Kağıt ip ise son zamanlarda oldukça rağbet gören bir ip çeşidi olarak karşımıza çıkıyor. Kağıt ip ile aklınıza gelebilecek pek çok model yapabilirsiniz! Bunlardan bazıları örgü sırt çantası, yemek yerken kullanabileceğiniz amerikan servisleri ve dışarı çıktığınızda giydiğiniz kıyafete uyum sağlayacak bir şapkadır. Kağıt ip kullanırken kullanma talimatlarına dikkat etmeniz sağlıklı olacaktır; kağıt ipi tamamen kuru değil, biraz da olsa ıslatarak kullanmak gerekir, böylece ellerinizi acıtmaz ve örmesi kolaylaşır. Günümüzde kağıt ip ile dünyaca ünlü tasarımcıların modelleri bile örülmektedir.

Siz de özellikle evinizde farklı dekoratif tasarımlar denemek ve yeni modeller denemek istiyorsanız Hobium’da size sunulan jüt ve kağıt ip çeşitlerine bakmak isteyebilirsiniz!

Devamını Oku