Menü

Fantezi & Simli & Pullu İpler

Öreceğiniz model için sıra dışı ve özgün ipler kullanmak istiyorsanız ürün yelpazesi geniş olan Hobium’da bu kategoride sunulan ipler tam size göre! Fantezi, simli ve pullu ipler kullanarak hayal dünyanıza layık modeller çıkarmanız oldukça mümkündür. Özellikle çocuklar için örülen atkı, bere ya da patik gibi modellerde çocukların hoşuna gideceği renkleri kullanmak isterseniz bulunduğunuz kategorideki farklı renklerde olan ip çeşitlerine mutlaka bakmalısınız.

Birbirinden farklı fantezi ipler ile sıra dışı modelleri rahatlıkla yaratabilirsiniz. Bunun yanı sıra pullu ipler ile örmek istenilen elbiseye dikkat çekici bir şıklık katmak da mümkündür. Son yıllarda daha da popüler hale gelen simli ipler ile de kışın kullanılması tercih edilen kazak ve hırkalara bambaşka bir hava katılabilir ve bu sayede üretilmek istenen model çok farklı bir görünüm kazanabilir. Görüldüğü gibi sıradan iplerin aksine bu çeşit ipler ile giyim kuşam ağırlıklı modellerde klasik çizgilerden çıkıp modern ve özgün çizgilere ağırlık verilebiliyor.

Hobium’da bu ip çeşitlerine göz gezdirirken el örgü ipi kitlerine de rastlamanız olasıdır, bu kitler sayesinde çocuğunuz ya da bebeğiniz için öne çıkan ve kullanışlı modeller ortaya çıkarabilir, bu modelleri üretirken farklı renkleri birbirine harmanlayabilirsiniz. Bu kitlerin içerisinde kıyafet modeline ya da aksesuara işlenebilecek köpek gibi motifler de mevcuttur.

Devamını Oku