100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! İster Kredi Kartı, İster Nakit ile KAPIDA ÖDEME!
Menü

El Örgü İpleri

Yılların eskitemediği bir gelenek olan el işi özellikle el örgüsü ile öne çıkıyor. Ev hanımlarının ve bu çeşit hobilerle ilgilenmeyi sevenlerin yaratıcılıklarını kullanarak birbirinden özgün ve harika modelleri ortaya çıkarmayı başardığı bu güzel geleneği de bir yandan devam ettirmiş olup günümüze taşıyorlar.

Farklı yapı, tür ve renklere sahip el örgü ipleri gazzal, yün gibi türlerin yanı sıra doğal içerikli, klasik, fantezi, simli, pullu ya da kumaş ipler gibi pek çok çeşitte beğeninize sunuluyor. Son zamanlarda örgü ipi ile yapılan şirin bileklikler, makrome ipi ile ortaya çıkan ilginç çantalar ve kağıt ipten yapılan bardak altlıkları gibi pek çok orijinal ürün revaçtadır. Bunların yanı sıra içerisinde barındırdığı pamuksu dokusu, içeriği ve kalınlığıyla oldukça ideal olan gazzal ip, bebek örgüsünde en çok tercih edilen ip çeşidi olup, bu ip türü ile bebeklere yelek, hırka ve benzeri pek çok kıyafet örülebiliyor. Gazzal ip ile ördüğünüz kıyafetlerin bebeğinizi kış aylarında sıcacık tutacağına emin olabilirsiniz.

Öreceğiniz modele karar verdikten sonra doğru şiş ya da tığı seçmelisiniz, seçeceğiniz şiş ya da tığ kullanacağınız örgü ipi ile uyumlu olmalıdır. Modele ve kullanacağız malzemelere karar verdikten sonra Hobium’a girip aradığınız örgü iplerini kolayca bulabilme olanağına kavuşacaksınız! Rengarenk örgü iplerinden, kalın ya da ince yün iplerine, bebeklere uygun gazzal ipten simli ya da tığlık dantel iplerine kadar aradığınız her çeşit örgü ipi Hobium’da.

Devamını Oku