100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! İster Kredi Kartı, İster Nakit ile KAPIDA ÖDEME!
Menü

Araçlar Ve Aksesuarlar

Örgü örmek ve hayal ettiğiniz modeli yapmak hem eğlenceli hem de ilham verici bir hobidir. Kendi istediğiniz renkleri birleştirerek yaptığınız modellerin mükemmel olması için doğru malzemeleri kullanmak gerekir; bu sebeple örgü örmeye başlamadan önce doğru araç ve aksesuarlara karar verip satın almalısınız.

Günümüzde gelişen örgü ve nakış anlayışı sayesinde seçilebilecek pek çok örgü araç ve aksesuarları mevcuttur. Hobium’da birbirinden ilginç ürünler arasında gezip alışveriş yaparken oldukça keyifli anlar yaşayacaksınız ve zaman zaman onca güzel aksesuar alternatifi karşısında hangisini seçeceğinize karar veremeyeceksiniz! Ancak ürünlere göz atarken tam olarak neye ihtiyacınız olduğuna karar vermelisiniz; istediğiniz modelin rengi ve cinsi ile uyumlu olacak aksesuarlar seçmekte fayda vardır. Doğru araç ve aksesuar seçimiyle harika bir model ortaya çıkaracağınıza eminiz.

Yün ve örmeye yardımcı araçların yanı sıra neler kullanabilirsiniz? Öreceğiniz hırkaya işleyeceğiniz bir çift ahşap düğme ya da çocuğunuza öreceğiniz yeleğe yakışacak bir çift dekoratif düğme öreceğiniz modele yakışabilir! Bunun yanı sıra örgü çantalar tasarlayabilir ve günlük yaşantınızda kullanabilirsiniz. Hobium’da bu belirtilen ürünlerin dışında daha kısa zamanda daha düzgün formda modeller ortaya çıkarmanızı sağlayacak örgümatikler, şirin ponponlar ve amigurumi aksesuarlar da bulunuyor. Özellikle amigurumi aksesuarları uzun zamandan beri örgü ile ilgilenenlerin sıklıkla tercih ettiği malzemelerdendir; Japon dilinden gelen amigurumi tığ ya da şiş ile yapılan oyuncak anlamına geliyor. Çocuklarınıza güzel bir hediye armağan etmek isterseniz amigurumi oyuncak ve aksesuarları ideal bir seçim olacaktır. Bu çeşit aksesuar tipini evinizde dekorasyon amacıyla da kullanabilirsiniz.

Devamını Oku