100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! İster Kredi Kartı, İster Nakit ile KAPIDA ÖDEME!
Menü

Desenli Keçeler

Liflerin yoğunlaşmasını takiben birkaç sürecin daha gerçekleşmesinden sonra elde edilen keçeler, günlük yaşam içerisinde işlevselliği ve pratik olmasından dolayı uzun bir zamandır pek çok sektörde kullanılıyor.

Kendi içinde de yapılarına göre çeşitli türlere ayrılan keçeler 3 mm, 2 mm, 1 mm, desenli ve kumaş gibi farklı ürün gruplarıyla karşımıza çıkıyor. Bu ürün gruplarından biri olan desenli keçeler ise birbirinden ilgi çekici desen ve renk ile özellikle hobi severlerin gözde tekstil malzemeleri olarak biliniyor. Hobium üzerinde sergilenen bebek temalı desenlerin yanı sıra puantiye, çilek, kalp, gece baykuşu ya da cupcake gibi farklı desenli keçe çeşitleri arasından beğendiklerinizi seçip rahatlıkla satın alabilirsiniz. Bazı desenler tek tek bazıları ise 10’lu set halinde de satışa sunuluyor ve genellikle keçelerin boyutları 50x50 oluyor.

Son yıllarda gerçek anlamda bir “trend” haline gelen desenli keçeler ile pek çok farklı ürün ya da model ortaya çıkarabilirsiniz. Desenli keçeler kalemlik, kalem kılıfı, defter kabı ya da oyuncak gibi pek çok modelin yapımında tercih ediliyor. Bunun yanı sıra gelişen tekstil anlayışı sayesinde bu tür keçeler ile ayakkabı ya da terlik gibi modeller de yapabilirsiniz. Bu modelleri yaparken keçe iğnesi, fırça ve benzeri yardımcı aletleri kullanmak oldukça faydalı olacaktır. Belirtilen yardımcı malzemeleri de Hobium üzerinden kolaylıkla satın almak mümkündür.

Devamını Oku