100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! İster Kredi Kartı, İster Nakit ile KAPIDA ÖDEME!
Menü

3 Mm Sentetik Keçeler

Eğer keçelere ilginiz varsa ama hangi türü kullanacağınıza emin değilseniz, keçeler hakkında biraz bilgi sahibi olmanızda fayda var. Eski zamanlardan beri halk içinde sıklıkla kullanılan ve tam olarak kumaş sınıfına girmeyen keçe, liflerin yapıştırılması, yoğunlaştırılması ve preslenmesiyle ortaya çıkan bir çeşit olarak karşınıza çıkıyor ve kumaş gibi farklı yapılara sahip olmasıyla biliniyor.

Neredeyse onlarca renk çeşidine sahip sentetik keçeler yapı bakımından kalın ya da ince keçe olarak farklılık gösterebiliyor. Hobium’da satışa sunulan ürünler arasında 1 mm, 2mm ve 3 mm gibi sentetik keçelere rastlamanız mümkündür. Isı yalıtımı ve ses izolasyonu gibi farklı ve öne çıkan özelliklere sahip sentetik keçe çeşitleri arasından ihtiyacınıza uygun olanı satın alıp öreceğiniz ve üreteceğiniz modellerde kullanmak isteyebilirsiniz. Keçe malzemelerini kullanırken yardımcı malzeme olarak makas ya da nakış maması gibi eşyalar kullanılıyor.

Kalın sentetik keçe olarak da tanınan 3 mm sentetik keçeler kalın yapıya sahip olan aksesuar ve benzeri modelleri ortaya çıkarmak için oldukça uygundur. olarak biliniyor. Hobium’da sunulan 3 mm sentetik keçeler arasından beğendiğiniz renkte olanları seçip satın aldıktan sonra el çantası, telefon kılıfı, kapı süsü ya da bunlara benzer pek çok ürün çıkartabilirsiniz. Sentetik keçeler özellikle ev tekstili ürünlerinin ve hediyelik eşyaların üretiminde kullanılan bir tekstil malzemesidir.

Devamını Oku