Menü

2 Mm Sentetik Keçeler

Sentetik keçeler kendi içinde farklı yapı ve özelliklere göre 1 mm, 2mm, kumaş ve 3 mm sentetik keçeler gibi türlere ayrılıyor. Bunlardan biri olan 2 mm sentetik keçeler ise ne çok ince ne de çok kalındır; ortalama bir kalınlığa sahip bir ürün ortaya çıkarmak istiyorsanız bu malzeme tam size göre.

Keçe ile ilgili çalışmalarda ana malzeme olarak kullanılan keçe, ham maddesi yün olan bir tekstil malzemesidir. Lifler keçeleşir ve bir yüzey oluşturur; bu süreç sonrasında ise keçe dediğimiz ana malzeme ortaya çıkar. Süreç oldukça karışık gözükse de uzun yıllardır ev dekorasyonundan otomotive kadar pek çok farklı sektörde tercih edilen keçeler günlük hayatında da vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. İlk başta biraz zorlanır gibi olsanız da zamanla alışacaksınız ve keçe ile model çıkarmak oldukça pratik hale gelecektir.

2 mm sentetik keçeler diğer keçe çeşitleri gibi birbirinden güzel ve canlı renklere sahiptir. Yapacağınız modele uygun rengi seçtikten sonra Hobium üzerinden kolayca ve hızlıca satın alımını gerçekleştirmek mümkün. Hobi olarak üretilen hediyelik eşyaların üretilmesinde de kullanılmakta olan sentetik keçeler sayesinde makas gibi yardımcı malzemelerin desteğiyle siz de yaratıcı ve ilginç eşyalar ortaya çıkarabilirsiniz. Ayrıca sentetik keçeler ile buzdolabı magneti, anı defteri ve telefon kabı gibi işlevsel ürünler de yapılabiliyor.

Devamını Oku