Menü

1 Mm Sentetik Keçeler

Liflerin yapıştırılma, yoğunlaştırılma ve preslenme süreçlerini takiben ortaya çıkan keçeler tekstil ürünlerinden biri olarak kabul ediliyor. Keçelerin kumaş, naylon ve sentetik gibi farklı çeşitleri satışa sunuluyor.

Sentetik keçeler de kendi içinde farklı çeşitlere ayrılabiliyor. 3 mm, 2 mm, 1 mm ve desenli gibi farklı türler ile karşımıza çıkan sentetik keçeler polyester ve akrilik gibi sentetik yapıya sahip lifler ile üretiliyor. Sentetik keçelerin sıklıkla tercih edilme sebeplerinden biri ise ısı yalıtımı ve ses izolasyonu gibi öne çıkan özelliklere sahip olmasıdır.

Spesifik ve detay gerekiren kapsamlı projeler ya da aksesuar ürünlerinin ortaya çıkarılması için oldukça ideal olan sentetik keçeyi kullandığınıza oldukça memnun olacaksınız. Hem sağlam hem de farklı özelliklere sahip olan sentetik keçe çeşitleri Hobium’da da satışa sunulmuş durumdadır. İhtiyacınız olan ürünü Hobium’un sergilediği listed bulduktan sonra rahatlıkla satın alımını gerçekleştirebilirsiniz. Birbirinden güzel renkler arasında beğendiğiniz renge sahip 1 mm sentetik keçeyi seçtikten sonra projenize başlayabilirsiniz. Sentetik keçe yanında kullanacağınız malzemelerin birbiriyle uyum içinde olmasına dikkat etmekte fayda vardır.

Yapısı gereği ince sentetik keçe olarak da bilinen 1 mm sentetik keçe kullanarak el çantasından telefon kılıfına kadar birbirinden işlevsel ve ilgi çekici ürünler yaratabilir ve bunları hem kendiniz kullanabilir hem de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz! Sentetik keçe ile ürettiklerinizin ne kadar kullanışlı olduğunu görünce hep bu tarz keçe kullanmak isteyeceksiniz.

Devamını Oku