100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! İster Kredi Kartı, İster Nakit ile KAPIDA ÖDEME!
Menü

Kumaş Keçeler

Keçe, liflerin birbirine yapıştırılması, yoğunlaştırılması ve preslenmesiyle üretilen bir tekstil ürünü olarak biliniyor. Kumaş keçeler aşınmaya dayanıklıdır, bunun yanı sıra çözülmez veya yıpranmaz bir yapıya sahiptirler. Kumaş keçeler yün gibi doğal elyaflardan yapılabildiği gibi akrilik gibi sentetik elyaftan da yapılabilir.

En popüler el sanatları malzemelerinden biri ve çevre dostu olan kumaş keçeler hem çeşitlidir hem de ekonomiktir. Keçe belki de mevcut olan en eşsiz ve çok yönlü endüstriyel kumaşlardan biridir ve pek çok özelliği ile rakipsizdir. Özellikle el işçiliğinde en çok rağbet gören kumaş keçeler akrilik veya polyesterden yapılmış olan sentetik keçelerdir. Sentetik keçeler, polyester, akrilik veya naylon gibi sentetik liflerden yapılıyor. Sentetik keçe ayrıca yalıtım ve halı altlığı gibi bir dizi endüstriyel kullanım özelliğine de sahiptir. Sentetik keçe mükemmel ses izolatörü olup ısı yalıtımı özelliklerine bünyesinde barındırır.

Eğer bir proje için hazırlık yapıyorsanız sentetik keçe çeşitlerinin sizin için iyi bir seçim olduğundan ve hayal kırıklığı yaşatmayacağınızdan eminiz! Buna ek olarak ekonomik ve çevre dostu el işi malzemeleri olan kumaş keçelerin çocuklarla etkileşim kurma olanağı yaratmaları sayesinde çocuklar sorumluluk ve çevre bilinci mesajları da verebiliyor.

Sentetik keçe çeşitli öne çıkan renklerde mevcuttur, sağlamdır ve keçe kalınlığına bağlı olarak çeşitli uygulamalar için oldukça uygundur. Rengarenk sentetik keçe çeşitleri ile el çantaları, telefon kılıfı, kitap kapakları ve benzeri ürünler yapabilir, kumas keçelerinii halı minder veya yastık kılıfı olarak ya da masanızı korumak ve süslemek için de kullanabilirsiniz. Hobium’da geniş bir renk ve kalınlık yelpazesine sahip sentetik keçe çeşitleri ile çok sayıda ürün yapmak mümkün!

Devamını Oku