100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! İster Kredi Kartı, İster Nakit ile KAPIDA ÖDEME!
Menü

Keçe Yardımcıları

El işleriniz ve projelerinizde keçe kullanmaya hazır mısınız, ancak nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Cevabınız evet ise, Hobium tüm keçe ve keçe araçları ihtiyaçlarınız için en uygun adres!

Keçe ile yapılan el işçiliği ilk başlarda hiç bilmediğiniz ya da kullanmadığınız keçe araçları ve yöntemleri ile biraz karmaşık gibi gözükebilir ama sakin gözünüz korkmasın. Emin olun kısa zamanda nasıl yapıldığını öğrenip kendinize özgü harika keçe tasarımlarınızı yaratacaksınız. Bu tip çalışmalarının ana malzemesi keçedir. Keçe kullanarak bir ürün yapmak istediğiniz zaman elinizde bir kalıp varsa keçe kesme kalıbını kullanarak uygulamak istediğiniz keçe figürünü elde edebilirsiniz.Kullanacağınız keçeleri keserken kullandığınız keçenin özellik ve kalınlığına göre ve istediğiniz şekle göre uygun makası kullanabileceğiniz gibi özellikle keçe kesmek için üretilmiş olan keçe kesici kullanmak işinizi çok kolaylaştıracaktır.

Keçe ile yapılan uygulamalarda eğer yapıştırıcı kullanılan bir yöntem kullanmıyorsanız ve keçeyi dikmeyi tercih ediyorsanız keçe araçlarının en önemlilerinden biri olan keçe iğnesini kullanmakta fayda vardır. Keçenin kalınlığına göre uygun iğne ve iplik de kullanabilirsiniz ancak keçe iğnesi size her zaman daha güzel ve kusursuz sonuçlar verecektir.

El işine ilişkin projelerinizde keçe kullanmayı düşündüğünüz her yerde ve uygulamada her türlü ihtiyacınızı karşılamak için keçe iğnesi, keçe kalıbı, keçe kesici de dahil olmak üzere tüm keçe araçları ve daha fazlası Hobium’da bir arada!

Devamını Oku