100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! İster Kredi Kartı, İster Nakit ile KAPIDA ÖDEME!
Menü

Yazı Temalılar

Keçe motifleri günden güne hayatımıza daha da dahil olurken farklı modeller de birbiri ardına öne çıkmaya başladı. Bunlardan biri olan yazılı keçeler ise size tam anlamıyla yaratıcılığınızı konuşturabileceğiniz bir olanak yaratıyor.

Yazı temalı keçeler genellikle harf ya da sayılardan oluşan paketler halinde bulunuyor. Bu keçeler 29’lu ya da 10’lu setler halinde satılıyor, eğer harf içeren bir paket ise 29 harfin de bulunduğu bir seti ya da rakam içeren bir paket ile ilgileniyorsan 1’den 10’a kadar bütün rakamları içeren paketi satın alabilirsiniz. Hobium üzerinde bulunan yazı temalı keçeler kahverengi, lila, yeşil, fuşya ve gri gibi pek çok farklı renk yelpazesine sahip ve boyutları genelde 4x2 cm’dir. İsterseniz karışık renklerde bulunan paketlerden de satın alabilirsiniz.

Keçe halinde olan harf ve rakamları kullanarak bu motifleri el ya da kol çantanıza yazı ya da numara yazmak için kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra yazı temalı keçeler ev dekorasyonu alanında kullanılan süs ve benzeri eşyaların süslemesinde de rahatlıkla kullanılabilir. Bebek kıyafet ve aksesuarlarında da kullanılan yazılı keçeler özel günler için hazırlanan hediyeler için de idealdir.

Yazı temalı keçeler kullanmak isteyen sizler için Hobium’da aradığınız pek çok keçe motifi modeli sizi bekliyor! Beğendiğiniz yazı temalı keçelerden oluşan paketi güvenli bir şekilde Hobium üzerinden satın alabilirsiniz. 

Devamını Oku