Menü

Organizasyon Temalılar

Hayvan temalı, yıldızlı, geometrik, yazılı ve daha pek çok şekilde bulunan keçe figürlerinin ayrıca organizasyon temalı modelleri de mevcuttur. Keçeler eski zamanlardan beri kullanımı sıklıkla tercih edilen tekstil malzemeleridir ve direkt olarak modellerin yapımının yanı sıra model işlemelerinde de kullanılır.

Organizasyon temalılar kapsamında Hobium’da satışa sunulan pek çok farklı ürün ve model ilginizi çekebilir. Bunlar arasında bardak altlıkları ve çeşitli ev dekorasyon süsleri de yer alıyor; gül, taç, bıyık, dudak, diş, pipo, çilek ve kurdele gibi farklı şekiller arasından beğendiklerinizi 10’lu ya da 25’li setler halinde Hobium üzerinden rahatlıkla satın alabilirsiniz, bu ürünleri seve seve kullanıp modellerinize dahil edeceğinize eminiz!

Organizasyon temalılar kategorisi kapsamında sunulan ürünlerin boyutları 9x6 cm, 9x5 cm ya da 10x11 cm gibi çeşitlerde olup koyu bordo, mor, fıstık yeşili, neon pembe ve kırçıllı gri gibi farklı ve ilgi çekici renklere sahiptir. Dilerseniz karışık renklerde olan paketlere de göz atabilirsiniz. Kış sezonunda bu çeşit keçe figürlerini kullanmak isterseniz mevsime oldukça uygun olan noel baba ya da yılbaşı süsü keçe figürleri ilginizi çekebilir!

Organizasyon temasına sahip olan keçe figürleri kapsamında ayrıca 4’lü ya da farklı setler halinde satılan doğal kütük bardak altlıkların Hobium üzerinden satın alıp evinizin dekorasyonuna farklı ve mistik bir hava katabilir ya da sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

Devamını Oku