100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! İster Kredi Kartı, İster Nakit ile KAPIDA ÖDEME!
Menü

Meyve Temalılar

Geniş bir motif yelpazesiyle karşımıza çıkan keçe figürleri, günlük yaşantıda pek çok model ve aksesuara renk katan yardımcı malzemeler haline gelmiştir. Hayvan temalı, deniz temalı, kış temalı, geometrik ya da yazılı keçe figürü, türü ne olursa olsun her keçe figürünün gerçekten farklı bir havası olduğu oldukça doğrudur.

Bunlardan biri olan meyve desenli keçeler ise oldukça sevimli keçe figürleridir. Özellikle çocuğunuzun ya da bebeğinizin giydiği kıyafetlere ve yan aksesuarlara rahatlıkla işleyebileceğiniz bu keçe figürlerine mutlaka göz atmalısınız. Hobium’da sunulan meyve temalı keçeler genellikle 25’li setler halinde satılıyor ve boyutları 4x4 cm oluyor. Çilek figürleri en sık tercih edilen meyve temalı keçeler olup sarı, neon yeşil, turuncu, cam göbeği, bordo ya da lila gibi çeşitli dikkat çekici ve öne çıkan renklere sahiptir.

Keçe motifleri oldukça uygun bir fiyata ve kaliteli bir yapıya sahip olduğundan pek çok kişinin en çok tercih ettiği keçe ürünlerinden biri olarak yerini uzun bir süredir koruyor. Çocuğunuz ya da bebeğiniz için kullanabileceğiniz meyve desenli keçeler ayrıca sizin de günlük hayatınızda kullandığınız ve kullanabileceğiniz çanta, ayakkabı, terlik ve benzeri modellere de uyum sağlayabilecek niteliktedir. Canlı renklere sahip aksesuarlarınıza uyumlu bir hava katacak meyve temalı keçeler sayesinde keçe figürlerini kullanmayı bir alışkanlık haline bile getirebilir ve diğer keçe figürlerini de kullanmak isteyebilirsiniz.

Devamını Oku