100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! İster Kredi Kartı, İster Nakit ile KAPIDA ÖDEME!
Menü

Hayvan Temalılar

Son zamanlarda keçe figürleri pek çok projenin ve üretilen modelin olmazsa olmazı haline gelmiş kaliteli malzemeler olarak karşımıza çıkmaya başlamıştır. Farklı temalara sahip keçeler istenilen herhangi bir kumaş ya da yüzeyin üstüne manuel olarak rahatlıkla dikilebilen malzemelerdir.

Bunlardan biri olan hayvan desenli keçeler, en çok tercih edilen keçe motifleri arasındaki yerini halen koruyor. Baykuş, kuş, yunus, geyik, kelebek, balık ve zürafa gibi pek çok sevimli hayvanın keçe formundaki halini satışa sunan Hobium üzerindeki geniş ürün yelpazesini gördüğünüz zaman neredeyse hepsini satın almak isteyebilirsiniz! Bunun yanı sıra korsan gibi ilginç çizgi karakterlere ilişkin keçelere de bu kategori de rastlamak mümkündür. Farklı farklı renklerde sunulan hayvan temalı keçeler 7x5 cm, 9 cm ya da 8x4.5 cm gibi pek çok farklı boyutta kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Siz de bu tarz keçe motiflerini kullanmak isterseniz Hobium sizin için doğru adres!

Hayvan temalı keçeleri kullanarak çeşitli kıyafet ve bebek giysilerine farklı bir hava katabilirsiniz. Keçeleri ütü ya da yapıştırıcı gibi yardımcı bir malzeme ile kumaşa yapıştırabilir ya da elinizle kolayca dikebilirsiniz. Hayvan temalı keçe çeşitleri kumaşa ya da benzeri bir yüzeye rahatlıkla uygulanabilecek bir yapıya sahiptir. Bunun yanı sıra çanta gibi modeller üzerine de kullanılan hayvan desenli keçeler görüldüğü gibi pek çok farklı alanlara hitap eden bir keçe çeşididir. 

Devamını Oku