100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! İster Kredi Kartı, İster Nakit ile KAPIDA ÖDEME!
Menü

Geometrik Şekiller

Çeşitli kullanım olanaklarına sahip olan keçeler direkt kumaş ve yün olarak çeşitlere ayrılıyor olmasının yanı sıra motif ve figür olarak da bir kullanım alanına sahiptir. Bunlardan biri ise geometrik şekillere sahip keçelerdir.

Geometrik keçeler, oldukça dikkat çeken keçe motifleri arasındadır. Yıldız, kalp, ay dede, bulut, daire ya da hayat ağacı gibi farklı farklı çeşitleri bulunan bu ürünün boyutları da çeşitlendirilmiştir: 6x6 cm, 1.8x1.5 cm ya da 5.5x6 gibi pek çok değişik ebatlarda satışa sunulan keçeler arasından beğendiklerinizi Hobium üzerinden satın alabilir ve modellerinizde kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra bahsettiğimiz geometrik şekillerde olan keçelerin neon, turuncu ya da saks mavisi gibi ilginizi çekecek renkleri de mevcut bulunuyor.

Şekilli keçeler arasından beğendiğinizi seçtikten sonra satın aldığınız motifi pratik bir şekilde kullanacağınız kumaşa ya da dokuya işleyebilmek mümkündür. Bunu gerçekleştirmek için kumaşa dikebilir ya da işleyebilirsiniz. Bu tür motif ve figürler genellikle 25’li gibi çeşitli sayılar ile set halinde satılıyor, böylece beğendiğiniz figürleri pek çok proje ve model üzerinde kullanabiliyorsunuz!

Geometrik şekillere sahip keçeler el ya da kol çantanıza, yastığınıza, sevdiklerinize hediye edeceğiniz hırka ya da yelek gibi kıyafetlere ve hatta bebek elbiselerine bile kolaylıkla işlenebilecek bir yapı ile karşınıza çıkıyor. Pratik bir şekilde işlenebilmesinin sebebi ise sahip olduğu bu doku sayesinde parçaların birbirine sorunsuz bir şekilde tutunabilmesidir.

Devamını Oku