Menü

Deniz Temalılar

Keçeler geleneksel tasarım anlayışını günümüz modern prensipleriyle birleştirmemizi sağlayan tekstil malzemelerinden biri olarak kabul edilir. Keçe kumaşları kullanarak birbirinden güzel kıyafet ve aksesuarlar ortaya çıkarılabildiği gibi keçe motif ve desenleri kullanarak da sahip olduğunuz modellere harika desenler işleyebilirsiniz.

Bu keçe motiflerinden biri olan deniz temalı keçeler ise dümen, denizatı, can simidi ve çapa gibi pek çok farklı tasarımlar halinde sunuluyor. Hobium üzerinde de bulabileceğiniz deniz temalı keçeler genelde 25’li ya da 10’lu paketler halinde satılır ve boyutları 6 cm, 6x6 cm, 5x6.4 cm ya da 16x14 cm gibi çeşitlere ayrılır. Zümrüt yeşili, turkuaz, cam göbeği, fıstık yeşili ya da saks mavisi gibi renklere sunulan deniz temalı keçeleri dilerseniz karışık renkler halinde de satın alabilirsiniz. Deniz temalı keçelerin yanı sıra yazılı, geometrik şekilli, çiçekli, kış ve hayvan temalı keçe figürleri de oldukça rağbet görmektedir.

Özellikle yaz sezonunda kullanımı ideal olan bu keçe figürlerini deniz çantasına işlemek istemez miydiniz? Plajda ya da havuz kenarındayken birbirinden ilginç keçe figürlerinin işlenmiş olduğu çantanızla gezinirken oldukça şık gözükebilirsiniz. Bunun yanı sıra deniz temalı keçe figürleri ev dekorasyon ürünlerinde de sıklıkla kullanılıyor.

Deniz temalı keçeleri aksesuarlarınızda, kıyafetlerinizde ve daha pek çok modelde kullanmayı düşünüyorsanız Hobium sizin için doğru adres! Özgün tasarımlarınıza renk katacak keçe figürlerine bakabilir ve beğendiklerinizi satın alabilirsiniz. 

Devamını Oku