100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! İster Kredi Kartı, İster Nakit ile KAPIDA ÖDEME!
Menü

Çiçekler

Son yıllarda oldukça popüler hale gelen keçe motifler günlük yaşantımızda da kullandığımız parçaların ayrılmaz bir parçası haline geldi. Hayvan desenlilerden deniz ve kış temalı keçelere, geometrik şekillerden meyve temalı keçelere kadar pek çok farklı motifler ile karşımıza çıkan keçeler arasında en çok tercih edilenler arasında çiçek desenli keçeler de yer alıyor.

Çiçek modelleri arasında ayçiçek, çınar yaprağı, papatya, palmiye ve gül gibi pek çok çeşit mevcut bulunuyor. Bu çiçekler ise mürdüm, mor, zümrüt yeşili, sarı, pembe, kırçıllı gri, bordo, lila ve açık mavi gibi canlı renkler ile satışa sunuluyor. Hobium üzerinde bulunan çiçekler genellikle 25’li paketler halinde satılıyor ve boyutları 7x7 cm, 3.5x5.5 cm ve 4.5x4.5 cm gibi farklı ebatlar halinde oluyor.

Çiçek şekilli keçeler kullanarak günlük yaşantınızda kullanacağınız çantanıza, fularınıza, hırkanıza ve başka kıyafetlerinize farklı ve özgün bir hava katabilirsiniz. Keçe ile uğraşmak hem zevkli hem de eğlenceli bir hobi olduğundan modellerinize bu tür motifleri işlerken oldukça güzel vakit de geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra keçeden oluşan çiçekler yeleklere, ayakkabılara, patiklere ve hatta ev dekorasyonunda sıklıkla kullanılan süs eşyalarına da rahatlıkla işlenebilecek bir yapıya sahiptir. Hayal gücünüzü kullanarak ortaya çıkardığınız modellerde çiçek desenli keçeleri kullanarak hem bahar havasını modellerinize getirmiş olacak hem de özgün bir tasarım yaratmış olacaksınız!

Devamını Oku