Menü

Keçe

Keçenin uzun bir geçmişi vardır ve bilinen en eski kumaş şeklidir. Pek çok kültürde giyim, ayakkabı, kilim ve hatta çadırlar için bir malzeme olarak kullanılan keçe dokuma olmayan bir tekstildir.

Günümüzde keçe çeşitli el sanatları projesinde de kullanılıyor; el sanatlarında kumaş keçe kullanımının yenilenmesinin arkasındaki sebeplerden biri de çok yönlülüğüdür. Keçe pek çok el sanatında kullanılabilen çok yönlü bir ürün olup aynı zamanda çanta, şapka ve diğer aksesuarlar gibi elle üretilen ürünleri yapmak için popüler bir seçenektir. Keçenin en önemli özelliklerinden biri kaymaz olmasıdır; böylece gerek kumaş ve gerekse el örgüsü patiklerde rahatlıkla kullanılabilir.

Çok yönlü kumaş keçeler modern ve yaratıcı teknikleri denemek için idealdir. Değişik renk ve özelliklere sahip kumaş keçeleri, yün keçeleri ve keçe figürlerini, keçe kalıplarını kullanarak şapka, çanta ve saç bantları gibi göz alıcı ve kullanışlı moda ve ev aksesuarları yapmak mümkün. Kumaş keçelerden keçe figürleri ya da keçe kalıpları kullanarak çiçekler, fiyonklar, kitap kapakları ve benzeri dekoratif süslemeler hazırlayabilirsiniz. Bebekleriniz ve çocuklarınız için yumuşak ve şirin oyuncakları da kumaş keçeler ile yapmak kolaydır.

Dokuma kumaştan farklı olarak, kumaş keçeler yıpranmaz ya da çözülmez; bu nedenle çocukların, gençlerin ve hatta dikiş öğrenmek isteyen herkes için harika bir kumaştır!

Hobium size el sanatları, üretim, giyim ve daha birçok alanda kullanabileceğiniz kaliteli tüm kumaş keçe, yün keçe, keçe figürleri, keçe kalıpları, keçe kitleri ve keçe modellerini en uygun fiyatlarla sunuyor. Renkli oyuncaklar, kostümler, aksesuarlar ve daha fazlasını yaratmak için kullanabileceğiniz geniş renk yelpazesi ve uygun keşe fiyatları arasından seçiminizi yapın; ister deneyimli ya da yeni başlıyor olun Hobium'da ihtiyacınız olan tüm keçe malzemeleri mevcut.

Devamını Oku