100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! İster Kredi Kartı, İster Nakit ile KAPIDA ÖDEME!
Menü

Dikiş & Nakış

Özellikle evde sıklıkla vakit geçiren ev hanımlarının hem hobisi hem de zamanla işi haline gelen dikiş ve nakış aktiviteleri, birbirinden çeşitli ve ilgi çekici ürünlerin ortaya çıkarıldığı bir alandır. Günümüz modasının da vazgeçilmez pek çok ürünün dikiş ve nakış malzemeleri ile ortaya çıkarıldığı düşünüldüğünde siz de evde bu ürünlere benzer el işleri üretebilirsiniz. Bu hobi türü ile ilgilenmeyi düşünüyorsanız Hobium’da sizi pek çok dikiş malzemeleri ve nakış malzemeleri bekliyor!

Hem internet gibi çeşitli kaynaklardan hem de arkadaşlarınızdan nasıl yapılacağını öğrenebileceğiniz bu keyifli hobi sayesinde etamin içerisinde mevcut olan çiçek desenler, doğa ve hayvan temalı ya da modern çizgilerin ön plana çıktığı desenlerin yanı sıra miyuki boncuk çeşitlerini kullanarak kendi eviniz ya da sevdiklerinize hediye etmek için masa örtüsü, sehpa örtüsü ve yastık gibi ürünleri ortaya çıkartabilir ve böylece evinizin dekorasyonuna farklı ve özel bir hava katabilirsiniz. Hobium üzerinde bulunan etamin kitlerine göz atmayı mutlaka ama mutlaka unutmayı; kullanması oldukça kolay olan ve farklı desen olanakları sunan etamin kitleri ile harika el işleri ortaya çıkaracağınıza eminiz! Etamine ek olarak keten bezi üstüne işlemeler yapılan el işleri olarak bilinen kanaviçeyi düz kumaştan yapılmış yastık ve örtülerinize işleyebilirsiniz.

Gelişten teknoloji sayesinde dikiş ve nakışa yeni bir anlam kazandıran dikiş makineleri ile hem daha hızlı hem de daha sağlıklı bir şekilde birbirinden güzel ürünler üretip bunlar üzerinden iş yaparak para bile kazanmak da artık mümkün!

Devamını Oku