100 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA! İster Kredi Kartı, İster Nakit ile KAPIDA ÖDEME!
Menü

Nakış İplikleri

Nakış iplikleri, aksesuar, çeyiz ve benzeri alanlarda sıklıkla kullanılan iplikler olarak karşımıza çıkıyor. Farklı serilerde sunulan bu tür iplikler ile geleneksel nakış anlayışını modern teknikler ile birleştirip pek çok yaratıcı ve özgün model yaratmak mümkün!

Nakış ipliği seçerken satın alacağınız iplik kullanacağınız şiş ya da tığ numarasına uyum göstermelidir. Şiş numaraları 3-4 mm arası olurken tığ numaraları ise 1-2 mm türlerinde olmaktadır. Hobium üzerinde sergilenen nakış ipliği çeşitleri makine ipleri ve simli iplikler gibi farklı farklı sınıflandırılıyor. Bunun yanı sıra yün içerikli nakış ipliklerine göz atmak isterseniz karşınıza akrilik türleri de çıkıyor olacaktır. Birbirinden güzel renk ve kaliteli yapıda bulunan nakış iplikleri arasından beğendiklerinizi seçip Hobium aracılığı ile satın alabilirsiniz. Pembe, mavi ya da ebruli gibi bilindik ve öne çıkan pek çok renk arasından sizin favori renginiz de mutlaka kategori içerisinde mevcut olacaktır!

Nakış işlemleri genellikle geleneksel bir motifin ya da bir figürün ya da son zamanlarda trend olan bir desenin kumaşa ya da ilgili tekstil malzemesine işlenmesi ile bağlantılı oluyor. Nakış iplikleri ile günlük hayatınızda kullandığınız giyim ürünlerini ya da ev dekorasyon malzemelerini süsleyebildiğiniz gibi çeyiz hazırlığı için de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. İster çiçek ister başka bir motif olsun, nakış ipi sayesinde işleyeceğiniz eklemeler modelinize bambaşka ve bir o kadar da şık bir hava katacaktır.

Devamını Oku