Menü

Çıt Çıtlar Ve Kopçalar

Fermuarlar gibi dikiş nakış alanının aparatlardan biri olan çıt çıtlar ve kopçalar kimi modelde mutlaka kullanılması gereken yardımcı araçlar olarak biliniyor. Farklı boyut, yapı, tür ve renklerde satışa sunulan çıt çıtlar ve kopçalara herhangi bir model için ihtiyacınız varsa Hobium sizin için doğru adres olacaktır.

Griden siyaha, beyazdan şeffafa kadar farklı renklerde karşımıza çıkan kopça ve çıt çıt çeşitleri çoğunlukla set halinde satılıyor. 18’li, 20’li ya da 6’lı setler halinde aynı ya da farklı boyutlarda satılan çıt çıt ve kopçalara göz atmak isteyebilirsiniz. Bu kategoride öne çıkan modellerden biri ise siyah renkte bulunan ve 2 numara olan 14’lü agraf kopça setidir. Gümüş, plastik ya da metal yapıda bulunan aparat çeşitleri farklı renklerde ve boyutlarda bulunuyor; çıt çıtlar ve kopçaların boyutları genelde 7 mm, 10 mm, 15 mm ve 13 mm olmaktadır.

Çıt çıtlar ve kopçalar genelde el çantası gibi modellerde kullanılıyor. Kapatıp açmalı modellerde modelin işlevselliği ve kullanışlığını öne çıkaran çıt çıtlar ve kopçaları hırka ve yelek gibi giyilebilen örgü modellerin yapımında da kullanabilirsiniz. Bu tarz bir proje üzerinde çalışmayı düşünüyorsanız Hobium üzerinde satışa sunulan çıt çıt ve kopça modellerine mutlaka göz atmayı unutmayın.

Devamını Oku