Menü

Fermuarlar

Dikiş nakış konusunun bir başka önemli yardımcılarından biri olan fermuar, pek çok modelin üretimi ve yapımında “olmazsa olmaz” parçalardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

80 cm, 60 cm, 30 cm, 35 cm, 10 cm ve benzeri farklı boyutlarda kullanılabilen fermuarlar, kahverengi, beyaz, krem, kemik, lacivert, gri ve siyah gibi çeşitli renklerde satışa sunuluyor. Bu tip aparatlarda genellikle ana ve bilindik renkler tercih ediliyor: bunun sebebi ise fermuar renginin modellerde hemen göze çarpabilecek olması ve ana renklerin modellerin üzerinde daha şık duruyor olmasıdır. Bu fermuar çeşitlerinin ana yapısı genellikle naylon ya da yündür. Fermuarların yapısı ise dipli ya da separe olarak çeşitlilik gösterebilir.

Fermuarlar genellikle örgü ya da dikiş nakış teknikleriyle ortaya çıkarılan hırka, yelek ve benzeri gibi giyim modellerinin yanı sıra çantaların yapımında da sıklıkla kullanılıyor. Bu noktada satın alacağınız fermuar ürününün sağlam ve kaliteli olmasına dikkat etmenizde fayda vardır: kalitesi kötü olan bir fermuar aldığınız takdirde ortaya çıkardığınız modelde daha sonra istenmeyen problemler çıkabilir. Dilerseniz taşlı ya da taşlı antik metal fermuar ucunu da Hobium üzerinden satın alabilirsiniz.

Kaliteli ve memnun kalacağınız bir model arıyorsanız Hobium üzerinde satışa sunulan fermuar çeşitleri ilginizi çekebilir. Beğendiğiniz ürünü site üzerinden güvenle satın alabilir ve rahatlıkla modeliniz üzerinde kullanabilirsiniz. 

Devamını Oku