Menü

Aksesuarlar

Dikiş ya da nakış işleriyle uğraşmak ilk başta zor gözükse de bir kere başladınız mı devamı gelecek bir hobi ve hatta bir iş kolu niteliğindedir. Siz de basit modeller ile başlayıp pratik yaptıktan sonra rahatlıkla daha kapsamlı ve detaylı modellerin yapımına geçebilirsiniz!

Asla modası geçmeyen dikiş ve nakış dünyasına daldığınızda çocuklarınız için birbirinden güzel ve kullanışlı kıyafetler üretmenin yanı sıra sevimli bebekler için de bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Bunun yanı sıra günlük hayatınızda giyeceğiniz giyim kuşam ürünlerini rahatlıkla ortaya çıkarabilecek ve bunları sevdiklerinize de hediye edebileceksiniz.

Dikiş ya da nakış ile uğraşırken sade modellerin yanı sıra süslenmiş ve göze çarpan modeller de öne çıkmayı başarıyor. Simli yeleklerden keçe figürleri işlenmiş çantalara, sevimli düğmeli bebek hırkalarından süslü berelere kadar aklınıza gelebilecek her türlü model ve proje yaratıcılığın ve hayal gücünün adeta bir eseri olarak karşınıza çıkıyor.

Ortaya çıkaracağınız modele nasıl bir süsleme yapmanız konusunda emin değilseniz bu noktada Hobium oldukça ideal bir platform olarak düşünülebilir; özellikle dikiş aksesuarları ve nakış aksesuarları ile alakalı geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Hobium’da özellikle boncuklar oldukça ilgi görmektedir. Sedefli uçuk pembe, soluk sarı, mat mor ve koyu yeşil gibi farklı renklerde ve transparan olan boncuk çeşitleri keşfedilmeyi bekliyor. Bunun yanı sıra aksesuarlar kategorisi kapsamında kalpli ya da benzeri desenli aplikeler de kullanılmaya değer!

Devamını Oku